همه ماشین هامر سرچشمه گرفته از خودرو نظامی -- M998 بالا تحرک چرخ دار خودرو چند منظوره (HMMWV). از آنجا که HMMWV کاملا از بدون هیچ زحمتی به تلفظ ، سربازان شروع به تماس خودرو خود را Humvee است. وقتی که هستم کلی شروع به تولید اتومبیل های مشابه به بازار غیر نظامی ، آنها مورد استفاده قرار هامر نام. امروز ، هامر نام محافظت شده متعلق به جنرال موتورز است. عمومی به فروش هستم به نام جنرال موتورز در سال 1999 است ، اما همچنان به تولید هامر ، در حالی که جنرال موتورز مسئول فروش خودرو در بازار شد.

M998 بالا تحرک نظامی چند منظوره وسایل نقلیه چرخ دار به جای فندک jeeps و کامیون ها توسعه یافته بود. در اوایل دهه 1970 ، jeeps سبکتر و کامیون ها به نشان دادن علائمی از بی کفایتی در طول ماموریت نظامی در زمین های نا هموار و یک نوع جدید و بهبود یافته از وسیله نقلیه شروع شده بود پس از تلاش بسیار شد. در سال 1979 ، ایالات متحدهنظامی روی سطح پخش کردن الزامات مورد نیاز برای بالا تحرک خودرو چند منظوره چرخ دار ، و در سال 1980 اولین نمونه بود تمام شد. نمونه M998 نامیده می شد و حال عمومی هستم توسط تولید شده است. ارتش ایالات متحده دوست دارم و نمونه عمومی شروع به تولید سری های مختلف بالا تحرک چرخ دار نمونه های چند منظوره خودرو. در نهایت ، ارتش ایالات متحده دستور داده 55،000 HMMWV از عمومی هستم. امروز ، شما بیش از 15 نوع متفاوت از Humvees 'در ایالات متحده ، نیروهای مسلح بیابید. آنها حامل محموله حامل سربازان ، آمبولانس ، سیستم عامل سلاح های خودکار ، حامل موشک ، زمین به هوا مورد استفاده سیستم عامل های موشکی و خیلی بیشتر. Fording 0.762 متر با Humvee استاندارد امکان پذیر است ، و با عمق آب بسته fording فورد ، شما می توانید تا 1.5 متر است.

اولین تحرک بالا غیر نظامی چند منظوره وسیله نقلیه چرخ دار ، هامر ، وارد بازار و به زودی در سال 1991 رشد بی اندازه محبوب. آن در ابتدا توسط نژاد در سال 1990 در ترویج Hummers صرف می باشد که در آن دو زبر زمین بین لندن و انگلستان ، و پکن ، چین. اکثریت از محل سفر در جاده های خشن مرکزی اتحاد جماهیر شوروی انجام گرفته است. رانندگی در ایالات متحده پخش شد ، هامر و دریافت بسیاری از حتی قبل از تبلیغ راه اندازی می شود. یکی از صاحبان غیرنظامی اول هامر آرنولد شوارزنگر ، که به طور طبیعی نیز داد خودرو تبلیغ های اضافی است. چه چیزی باعث شد Humvee واقعا معروف شد با این حال عملیات 1991 : طوفان صحرا در شرق میانه. در طول این جنگ ، سربازان رانندگی Humvee مختلف بارها در اخبار در امریکا بودند دیده می شود.

در سال 2003 ، هامر H2 -- نسخه کوچکتر از هامر H1 -- وارد بازار شد. حتی اگر آن را به عنوان بزرگ به عنوان یک هامر H1 نیست ، آن هم تا به اتاق را برای مدت پنج مسافر. آن را در نظر گرفته شده است در یک وسیله نقلیه چند منظوره و قادر به هامر H2 را در شهرستانها بزرگ استفاده می شود و همچنین در شرایط خارج از جاده ها است. هامر H2 ورزشی سودمند کامیون (محوطه) وانت کامیون انواع استاندارد هامر H2. در سال 2005 ، هامر بعدی منتشر شد. H3 هامر است حتی از هامر H2 کوچکتر و به بازار عرضه شده به عنوان یک SUV midsized. این وزن بیش از 8500 £ Hummers نیز در نسخه های اتومبیل کالسکهای در دسترس است. اتومبیل کالسکهای هامر وسیله نقلیه حزب مردمی از آن می توانند به راحتی جا یک گروه بزرگی از مردم است و فضای داخلی منحصر به فرد است.

و اما آخرین محصول این شرکت با نام Hummer H3T Alpha 2009

آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما کدام بخش سایت را بیشتر می پسندید؟بخش ویژه سایت
پیوند های روزانه
امیرعلی پژمان
آرین مداح

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic