تبلیغات
وبسایت تخصصی اخبار و اطلاعات خودرو - افزایش تولیدات ایران خودروی تبریز


بازدید : مرتبه
تاریخ : جمعه 18 شهریور 1390

وبسایت تخصصی اخبار و اطلاعات خودرو

مدیرعامل شرکت ایران خودروی تبریز گفت:تولیدات این شرکت در پنج ماه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود 30 درصد افزایش نشان می دهد.به نقل از ایرنا محمدرضا زنوزی مطلق اظهار داشت:ایران خودروی تبریز در مدت مشابه سال گذشته 35 هزار دستگاه وانت بار تولید کرده بود که میزان تولیدات آن امسال به 46 هزار و 500 دستگاه رسید.

وی با بیان اینکه از اول خرداد ماه سال جاری وانت باردو تولیدی این شرکت به ترمز ضد قفل مجهز شده است افزود:این شرکت با تکیه بر نیروی مهندسی خود توانست سطح تولید را از پنج دستگاه در ساعت به 20 دستگاه افزایش دهد.

زنوزی ادامه داد:برنامه ریزی های لازم برای افزایش تولیدات این شرکت صورت گرفته و مقرر شده تولیدات آن به 600 دستگاه در روز افزایش یابد.

وی گفت: طی دو و نیم سال گذشته 280 هزار دستگاه وانت باردو در این شرکت تولید شده است.

مدیر عامل ایران خودروی تبریز اضافه کرد:در این شرکت زمینه ی اشتغال مستقیم یک ‌هزار و 250 نفر فراهم شده است.

وی رویکرد اصلی این شرکت را تولید خودروهای کار با هدف ایجاد اشتغال ذکر کرد و گفت:ایران خودروی تبریز در ازای تولید هر دستگاه خودروی باردو برای یک و نیم نفر اشتغال ایجاد کرده است.
طبقه بندی: اخبار خودرو های داخلی، 
برچسب ها: ایران خودرو، شرکت ایران خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو، شرکت خودروسازی ایران خودرو، تولیدات ایران خودرو تبریز 30 درصد افزایش یافت، وانت باردو، ایران خودروی تبریز،
ارسال توسط آرین مداح
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما کدام بخش سایت را بیشتر می پسندید؟بخش ویژه سایت
پیوند های روزانه
امیرعلی پژمان
آرین مداح

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی