تبلیغات
وبسایت تخصصی اخبار و اطلاعات خودرو - پیروزی دیگری برای سباستین وتل در فرمول یک 2011


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 30 شهریور 1390

وبسایت تخصصی اخبار و اطلاعات خودرو

با پیروزی سباستین وتل در گراندپری ایتالیا و در پیست تاریخی مونزا دیگر می توان قهرمانی انفرادی فرمول یك امسال را از آن وی دانست. اگرچه برخی كارشناسان پیش بینی می كردند كه تیم ردبول این مسابقه را مهم تلقی نكند اما سباستین وتل كه مسابقه را از جایگاه اول (pole position) جلوتر از لوئیس همیلتون و جنسن باتن شروع كرده بود راه دشواری برای پیروزی در پیش نداشت و توانست یك گام دیگر به قهرمانی انفرادی و تیمی نزدیك تر شود. هنگام شروع مسابقه فرناندو آلونسو كه در زمان گیری جایگاه چهارم را به دست آورده بود با یك استارت خارق العاده توانست در نخستین پیچ سه راننده اول را پشت سر بگذارد.

وتل كه پس از مدت كوتاهی پیشتازی را پس گرفت توانست آن را تا انتهای مسابقه حفظ كند. با این هشت پیروزی وی می تواند در مسابقه بعدی قهرمان پیش هنگام این دوره رقابت ها نام گیرد. نكته بارز گراندپری ایتالیا بدون شك رقابت همیلتون و شوماخر بود. قهرمان افسانه ای فرمول یك چندین دور متوالی اجازه عبور به همیلتون جوان نداد. از این رقابت جنسن باتن نهایت استفاده را برد و با پشت سر گذاشتن این دو راننده و نهایتاً آلونسو خود را به جایگاه دوم رساند و مسابقه را با همین مقام به پایان رساند. آلونسو سوم شد و همیلتون نیز با پشت سر گذاشتن شوماخر چهارم شد. در این گراندپری رانندگان زیادی نتوانستند مسابقه را به پایان برسانند كه از مطرح ترین آنها می توان مارك وبر از تیم ردبول و هر دو راننده تیم سائوبر فراری را نام برد.
طبقه بندی: اتومبیلرانی، 
برچسب ها: اتومبیلرانی، سباستین وتل، گراندپری ایتالیا، پیست تاریخی مونزا، مونزا، پیست مونزا، تیم ردبول، لوئیس همیلتون، جنسن باتن،
ارسال توسط آرین مداح
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما کدام بخش سایت را بیشتر می پسندید؟بخش ویژه سایت
پیوند های روزانه
امیرعلی پژمان
آرین مداح

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی