تبلیغات
وبسایت تخصصی اخبار و اطلاعات خودرو - ایران خودرو با دست پر به نمایشگاه خودروی البرز می رود


وبسایت تخصصی اخبار و اطلاعات خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در نخستین نمایشگاه خودروی البرز شرکت می کند و آخرین دستاورد های صنعتی به همراه محصولات مختلف خود را به نمایش می گذارد.به نقل از ایکوپرس،پژو 206 اس دی،پژو 405 اس ال ایکس،سمند سورن ای ال ایکس و پژو پارس سال سفارشی از جمله محصولات ایران خودرو است که در نمایشگاه خودروی کرج عرضه می شود.

دراین نمایشگاه علاوه بر معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو و رضایت مشتریان،شرکت های تابعه گروه صنعتی ایران خودرو شامل ایساکو همراه با نمایندگان فروش،ساپکو،ایران خودرو دیزل، گواه و تاپ سرویس نیز با عرضه آخرین دستاوردهای خود در زمینه محصولات،خدمات و فناوری ها در این نمایشگاه حاضر می شوند.

این گزارش حاکی است شرکت ایران خودرو دیزل کشنده جدید ای سون،دو دستگاه اتوبوس 15 و 12 متری جدید و یک مینی بوس 23 نفره سقف بلند را در این نمایشگاه معرفی می کند. کشنده فراز،کامیونت مایتی  با کاربری های مختلف شامل پردازش و حمل زباله،امداد و نجات و نورافشان، مدل بهینه شده کامیون 2624 و کشنده اکسور 1843 از دیگر محصولات ایران خودرو دیزل در نمایشگاه خودروی البرز است.

 نخستین  نمایشگاه خودروی البرز علاوه بر قطب های صنعت خودروی کشور،میزبان شرکت‌هایی در زمینه خدمات،قطعات و تجهیزات وابسته به خودرو نیز خواهد بود که می‌تواند به ارائه خدمات جانبی خودرو در این نمایشگاه کمک کند.

این نمایشگاه از جهارم تا هشتم مهرماه امسال در فضایی بالغ بر  پنج  هزار متر مربع در کرج برپا خواهد شد که گروه صنعتی ایران خودرو 400 متر فضای باز و 600 متر فضای سالنی را در اختیار دارد.

در آیین گشایش نمایشگاه خودروی البرز مسوولان استانی و مدیران عامل شرکت‌های برتر صنعتی و اقتصادی کشور حضور خواهند داشت.این نمایشگاه از ساعت 15 تا 21 و در دو روز آخر هفته از ساعت 10 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.
طبقه بندی: اخبار خودرو های داخلی، 
برچسب ها: ایران خودرو، گروه صنعتی ایران خودرو، ایساکو، پژو 206 اس دی، 405 اس ال ایکس، سورن ای ال ایکس، پارس سال سفارشی، نمایشگاه خودروی کرج، ساپکو، ایران خودرو دیزل، گواه، تاپ سرویس، کشنده فراز، کامیونت مایتی، کشنده اکسور 1843، مدل بهینه شده کامیون 2624، کشنده جدید ای سون، نمایشگاه خودرو البرز،
ارسال توسط آرین مداح
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما کدام بخش سایت را بیشتر می پسندید؟بخش ویژه سایت
پیوند های روزانه
امیرعلی پژمان
آرین مداح

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی