تبلیغات
وبسایت تخصصی اخبار و اطلاعات خودرو - رکورد تولید تندر 90 و مگان در پارس خودرو شکسته شد


بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 13 مهر 1390

وبسایت تخصصی اخبار و اطلاعات خودرو

شرکت پارس خودرو عضو گروه خودروسازی سایپا بار دیگر با افزایش تولید محصولات خود،رکورد تولید روزانه،هفتگی و ماهیانۀ محصولات رنو را شکست.به نقل از سایپانیوز،این شرکت با افزایش بهره وری،مدیریت صحیح،همیاری و همدلی کلیۀ کارکنان خود و همچنین استفادۀ بهینه از ظرفیت های تولیدی،کیفی،فنی و مهندسی خود توانست بار دیگر به رکورد جدید و قابل توجهی دست یابد.

بر اساس این گزارش،رکورد تولید روزانۀ محصولات رنو،با تولید 296دستگاه تندر90 و 54دستگاه مگان با مجموع 350دستگاه در تاریخ 26/06/90 شکسته شد و رکورد تولید هفتگی محصولات خانواده رنو در هفته بیست و ششم با تولید 1624دستگاه خودرو تندر90 و 296 دستگاه خودرو مگان از مرز تولید 1920 دستگاه گذشت.

همچنین گفتنی است با تلاش مضاعف پرسنل تلاشگر و خدوم شرکت پارس خودرو،برگ زرین دیگری بر افتخارات شرکت پارس خودرو افزوده شد و این شرکت با تولید 5934دستگاه تندر90 و 894دستگاه مگان و مجموع 6828 دستگاه از محصولات رنو در شهریور90،رکورد تولید ماهیانۀ این محصولات را نیز شکست.

مدیر ارتباطات شرکت پارس خودرو با اشاره به موفقیت های چشمگیر کیفی و تولیدی اخیر در خانوادۀ محصولات تولیدی خود خاطر می گوید دستیابی به این موفقیت ها،نشان از عزم جدی شرکت پارس خودرو در افزایش توأمان کیفیت و شمارگان تولید و حفظ و ارتقای جایگاه کیفی ترین خودروساز خاورمیانه دارد.
طبقه بندی: اخبار خودرو های داخلی، 
برچسب ها: مگان، رنو مگان، تولید مگان، افزایش تولید مگان، تندر نود، تندر 90، رنو ال نود، افزایش تولید تندر 90،
ارسال توسط آرین مداح
آرشیو مطالب
نظر سنجی
شما کدام بخش سایت را بیشتر می پسندید؟بخش ویژه سایت
پیوند های روزانه
امیرعلی پژمان
آرین مداح

شارژ ایرانسل

قالب وبلاگ

اخبار سینما

خرید پستی

خرید اینترنتی